Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Neļaujiet pazust skaistajām bērnības un jaunības atmiņām – ieskenējiet savus krāsainos diapozitīvus!

E-pasts Drukāt

Laiks, kad modē bija krāsainie diapozitīvi ir beidzies, taču daudziem mājās ir daudzas kastītes ar tiem.

Ar laiku mūsu jaunības un bērnības skaistākās atmiņas paliek blāvākas un blāvākas, jo ķīmija reaģē ar gaisu, bieži filmiņas bija slikti izskalotas un savu dara arī putekļi un sēnītes. Starp jūsu diapozitīviem noteikti ir tādi kadri, kurus nevēlaties pazaudēt, taču nav vairs iespējas tos aplūkot. Taču Jums ir iespēja atdzīvināt skaistos jaunības un bērnības dzīves  mirkļus, vienkārši ieskenējot savus krāsainos diapozitīvus. Pārveidojiet savas filmiņas digitālajā ciparu formātā

Iegūtos failus Jūs varēsiet  apskatīties savā datorā, aizsūtīt draugiem un radiem un protams varēsiet tos arī uzkopēt papīra formātā.

Pakalpojuma cena:

1 diapozitīva skenēšana  un ātra krāsu un kontrasta korekcija


virs 300 gab.  0,40 €
41-300 gab.  0,50 €
11-40 gab.  0,70 €
1-10 gab.   0,80 €

Skenējam gan nesagrieztas diapozitīvās filmas, gan arī sagrieztus un ierāmētus kadrus.

Par atsevišķu samaksu iespējama pēcapstrāde, kā arī augstas kvalitātes skenējums ar lielu izšķirtspēju. Sarežģītāk ir, ja diapozitīvi ir ilgi stāvējuši, jo tam laika gaitā veidojas krāsu nobīdes, zūd kontrasts, tie izbalē. Taču gandrīz visu var izlabot!

Cenu iespējams pateikt tikai redzot katru slaidu atsevišķi, taču visbiežāk cena par viena slaida apstrādi ir 0.50 €

Skenēto fotogrāfiju ierakstīšana USB vai nosūtīšana uz failu serveri, no kura Jūs varat paņemt savas fotogrāfijas. Bezmaksas!Krāsainie diapozitīvi tiek skenēti  ar profesionālo Epson Perfection V850 Pro skeneri, kuram ir izcila skenēšanas kvalitāte.

Maksimālā optiskās skenēšanas izšķirtspēja 12,800 x 12,800 dpi nodrošina augstu skenēšanas kvalitāti un uztver vissmalkākās fotoattēlu un filmiņu detaļas.

Ir pieejama arī 35 mm krāsaino un melnbalto filmiņu vai diapozitīvu skenēšana (gan negatīvu, gan pozitīvu). Šaurās filmas 12.5 x 18mm120 mm jeb platfilmu - 6x4.5cm, 6x6 cm, 6x7 cm, 6x9 cm(gan negatīvu, gan pozitīvu) skenēšana, kā arī 9x12 cm filmas vai stikla plates skenēšana!

35 mm melnbaltās vai krāsu fotofilmas skenēšana 0.30 - 0.50 € par kadru. Melnbalto kadru apstrāde, kontrasts, švīku un putekļu noņemšana 0.50 -2.00 € par kadru.

Plakano forogrāfiju skenēšana ( Līdz A4 formātam) 0.30 €.

Par atsevišķu samaksu ir pieejama pēcapsrāde (krāsu balansss un atjaunošana, putekļu un skrāpējumu retuša, kontrasta maiņa)

zvaniet 26469420

vai rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Save

 
pačalo šeit
Twitter

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV