Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Kāzas

Испанские акты фотохудожника Айгара Янсонса — эротичны не только президенты!

E-pasts Drukāt

«Я свободный художник, жду предложений!», — смеется в разговоре с Rus.LSM.lv один из самых известных фотохудожников

Латвии последних тридцати лет независимости Айгар Янсонс, недавно вернувшийся из Испании, где у него состоялись две фотовы

ставки — одна совместная, а вторая — персональная.

Айгар долгие годы был востребованным фотожурналистом, работал в фотоагентстве A.F.I., потом в F-64, фотографировал все значимые события политической и общественной жизни Латвии — визиты президентов и королей. Но при этом «за кадром» для многих оставался тот факт, что он снимает женские и мужские акты, фотографии в стиле «ню».

Lasīt tālāk
 

Izstāde "Intīmais teātris" jeb 90 gadu postpadomju aktu fotogrāfija Latvijā

E-pasts Drukāt

Laikā no 17.06.2022 – 31.07.2022 Madridē, Mākslas galerijā  Factoría de Arte y Desarrollo (Mākslas un attīstības fabrika) notika vairāku Latvijas fotogrāfu izstāde "Intīmais teātris" jeb 90 gadu postpadomju aktu fotogrāfija Latvijā. Piedalījās Aigars Jansons, Gunārs Binde, Haralds Ceriņš, kurš fotografēja pagājušā gadsimta 70 -os gados un Solvita Cerecka, kura dzīvo un mācās fotogrāfiju Madridē.
Šīs izstādes kurators ir  Jānis Ozols Ozoliņš.
Es mēģināju pārtulkot izstādes preses relīzes tekstu no spāņu valodas:
Līdz ar Baltijas republiku neatkarības procesu 80. gadu beigās un 90. gadu sākumā mākslinieku iniciatīvas lauza pagātni un aizsāka tādu kā ziemeļu “Movida”. Daudzi fotogrāfi, kuri uzsāk savu karjeru, un citi, kas jau ir iesākuši karjeru, interesējas par kailu ķermeni kā izteiksmes veidu, kas līdz tam bija aizliegts vai ierobežots.

Lasīt tālāk
 

100 Ērika Kima (Eric Kim) baušļi

E-pasts Drukāt

z


Amerikāņu fotogrāfu Ēriku Kimu visvairāk interesē cilvēki lielpilsētās uz ielas.

Viņš ir beidzis Kalifornijas universitāti kā sociologs, jo viņu vienmēr ir interesējusi sabiedrība visā tās daudzšķautnībā.

Taču kaisle skatīties uz sabiedrību caur fotoaparāta objektīvu guva pārsvaru pār specialitāti un Ēriks kļuva par vienu no interesantākajiem un perspektīvākajiem ASV ielu fotogrāfiem.

Te būs100 Ērika Kima padomi vai baušļi,kuriem ir grūti nepiekrist:


1. Ja kādam ir dārga fotokamera, tad tas nenozīmē, ka viņš ir labs fotogrāfs.

2. Vienmēr fotografējiet RAW. Vienmēr.

3. Fiksētie objektīvi palīdzēs jums mācīties kā kļūt par labāku fotogrāfu.

4. Fotogrāfiju apstrāde ir māksla pati par sevi. 

Lasīt tālāk
 

Оцифровка фотопленок ч/б и цветных слайдов – сохраните историю своей семьи в современном формате!

E-pasts Drukāt


Однажды в свободное время Вы рассматриваете альбом и обнаруживаете, что у Вас куда-то подевались фотографии за период в несколько лет жизни. А затем вспоминаете, что в это время Вы закончили заниматься чёрно-белой фотографией и увлеклись популярной в то время съёмкой на цветные слайдовские плёнки.

Плёнки с позитивами вы разрезали на кадрики и вставляли их в специальные слайдовские рамки. Но большого слайдпроектора - автомата для просмотра слайдов приобрести не удалось, и через некоторое время вы вернулись к съёмке на негативные, но уже цветные плёнки.

Lasīt tālāk
 

Neļaujiet pazust skaistajām bērnības un jaunības atmiņām – ieskenējiet savus krāsainos diapozitīvus!

E-pasts Drukāt

Laiks, kad modē bija krāsainie diapozitīvi ir beidzies, taču daudziem mājās ir daudzas kastītes ar tiem.

Ar laiku mūsu jaunības un bērnības skaistākās atmiņas paliek blāvākas un blāvākas, jo ķīmija reaģē ar gaisu, bieži filmiņas bija slikti izskalotas un savu dara arī putekļi un sēnītes. Starp jūsu diapozitīviem noteikti ir tādi kadri, kurus nevēlaties pazaudēt, taču nav vairs iespējas tos aplūkot. Taču Jums ir iespēja atdzīvināt skaistos jaunības un bērnības dzīves  mirkļus, vienkārši ieskenējot savus krāsainos diapozitīvus. Pārveidojiet savas filmiņas digitālajā ciparu formātā

Iegūtos failus Jūs varēsiet  apskatīties savā datorā, aizsūtīt draugiem un radiem un protams varēsiet tos arī uzkopēt papīra formātā.

Pakalpojuma cena:

1 diapozitīva skenēšana  un ātra krāsu un kontrasta korekcija

Lasīt tālāk
 
1 lapa no 4
pačalo šeit
Twitter

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV