Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Neļaujiet pazust skaistajām bērnības un jaunības atmiņām – ieskenējiet savus krāsainos diapozitīvus!

E-pasts Drukāt

Laiks, kad mode bija krāsainie diapozitīvi ir beidzies, taču daudziem mājās ir kastītes ar tiem.

Ar laiku mūsu jaunības un bērnības skaistākās atmiņas paliek blāvākas un blāvākas. Starp jūsu diapozitīviem noteikti ir kadri, kurus nevēlaties pazaudēt, taču nav vairs iespējas tos aplūkot.Jums ir iespēja atdzīvināt skaistos dzīves  mirkļus, vienkārši ieskanējot savus krāsainos diapozitīvus. Pārveidojiet savas filmiņas digitālajā ciparu formatā

Iegūtos failus Jūs varēsiet  apskatīties savā datorā, aizsūtīt draugiem un radiem un protams varēsiet tos arī uzkopēt papīra formātā.

Pakalpojuma cena:

1 diapozitīva skenēšana  0.50 €

Par atsevišķu samaksu iespējama pēcapstrāde, kā arī augstas kvalitātes skenējums ar lielu izšķirtspēju. Sarežģītāk ir, ja diapozitīvi ir ilgi stāvējuši, jo tam laika gaitā veidojas krāsu nobīdes, zūd kontrasts, tie izbalē.

Skenēto fotogrāfiju ierakstīšana uz DVD, USB.

DVD var ierakstīt līdz 1000 fotogrāfijām  2.00 €

USB  1.00 € + USB cena

Krāsainie diapozitīvi tiek skenēti  ar jauno Canon  9600 dpi CCD  CanoScan 9000F Mark II skeneri, kuram ir izcila skenēšanas kvalitāte.

9000F Mark II CCD sensors un maksimālā optiskās skenēšanas izšķirtspēja 9600 x 9600 dpi filmiņām un 4800 x 4800 dpi plakanvirsmas skenēšanai nodrošina augstu skenēšanas kvalitāti un uztver vissmalkākās fotoattēlu un filmiņu detaļas.

Ir pieejama arī 35 mm krāsaino un melnbalto filmiņu vai diapozitīvu skenēšana (gan negatīvu, gan pozitīvu).120 mm jeb platfilmu (gan negatīvu, gan pozitīvu) skenēšana.

Plakano forogrāfiju skenēšana ( Līdz A4 formātam) 0.50€.

Par atsevišķu samaksu ir pieejama pēcapsrāde (krāsu balansss, putekļu un skrāpējumu retuša, kontrasta maiņa)

zvaniet 26469420

vai rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Save

 
pačalo šeit
Twitter

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV