Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Jaunais canon EOS 60D

E-pasts Drukāt

altCanon laiž klajā jaunāko  EOS sērijas modeli – EOS 60D. EOS 60D aizvieto EOS 50D un ir izstrādāta fotogrāfiem, kuri vēlas jaunas iespējas strādājot ar fotokameru.Kamerai ir grozāms LCD ekrāns un uzlabota ergonomika, lai fotogrāfi varētu uzņemt izcilus fotoattēlus.Kamerai ir arī augstas izšķirtspējas Full HD video.

Funkcijas

* 18 MP APS-C CMOS sensors
* Uzlabotas radošās funkcijas
* Grozāms 7,7 cm (3,0 collu) 3:2 attiecības šķidro kristālu displejs
* Full HD video
* DIGIC 4
* ISO 100-6400, H:12800
* Fotografēšana ar ātrumu 5,3 kadri/s līdz 58 JPEG attēliem
* AF sistēma ar 9 krusteniskiem punktiem
* iFCL mērīšana ar 63 zonu divlīmeņu sensoru


18 MP CMOS sensors
Ideāls tiem, kuri vēlas radīt lielas, plakātu izmēra izdrukas vai apgriezt attēlus, nezaudējot neko no detaļām, ko nepieciešams izdrukāt — EOS 60D 18 MP CMOS sensors ir izcils vājā apgaismojumā un rada attēlus ar neticami zemu trokšņu līmeni.

Uzlabotas radošās funkcijas
Izmantojiet savu iztēli, lai uzlabotu foto kadrus ar tādiem radošajiem filtriem kā rotaļlietu fotoaparāta efekts vai maigs fokuss. Šie filtri ir piemērojami RAW un JPEG attēliem, piešķirot jums radošu vadību pēc tam, kad fotouzņēmums ir izdarīts. Basic+ nodrošina radošu gaisotni, veicot uzņemšanu Basic (Pamata) režīmos, piešķirot jums radošu pārraudzību bez plašām zināšanām fotogrāfijas jomā.
Grozāms 7,7 cm (3,0 collu) 3:2 skaidra skata šķidro kristālu displejs
Veiciet attēlu vai video detalizētas pārbaudes vai uzņemiet attēlus no unikāliem vai neērtiem leņķiem ar 7,7 cm (3,0 collu) 3:2 skaidra skata šķidro kristālu displeja ekrānu ar 1 040 000 punktiem paaugstinātai skaidrībai. Pārslēdziet Live View (Dzīvā skata) režīmu un izmantojiet reāllaika vizuālo padevi, lai notvertu labāko leņķi.

Full HD video ierakstīšana

EOS 60D apvieno unikālu fotouzņēmumu izdarīšanu ar iespēju uzņemt Full HD (1080 p) video. Lai neierobežotu jūsu radošumu, EOS 60D ir pilna manuālā vadība un atlasāmi kadru ātrumi. Jūs varat arī uzņemt liela ātruma - 50/60 kadri/s - video ar 720 P izšķirtspēju, kad darbība notiek tiešām ātri. HDMI savienojums ļaus jums atskaņot video vai attēlus ar augstu izšķirtspēju, izmantojot jebkuru augstas izšķirtspējas televizoru (HDTV). Izmantojot televizorus ar iespējotu HDMI, atskaņošanu var vadīt ar tālvadības pulti.

DIGIC 4
Canon DIGIC 4 procesors darbojas ar CMOS sensoru, lai veiktu 14 bitu attēlu apstrādi ar vienmērīgu gradāciju un dabiskām krāsām. DIGIC 4 piedāvā arī uzlabotu trokšņu mazināšanu, fotografējot ar lielākiem ISO ātrumiem, kā arī tūlītējas palaides laikus un gandrīz acumirklīgu attēlu apskati pēc fotografēšanas.

Augsts ISO vājam apgaismojumam
Krītoties apgaismojuma līmenim, EOS 60D piedāvā ISO 6400 līdz 12 800 vidē, kur zibspuldzes izmantošana nav vēlama.

iFCL mērīšanas sistēma

63 zonu divlīmeņu mērīšanas sensors analizē fokusa, krāsas un spožuma informāciju, nodrošinot precīzu un konsekventu mērīšanu.

Ātrās vadības ekrāns
Tas ir pieejams, izmantojot īpašu pogu, un nodrošina vieglu piekļuvi bieži izmantotām funkcijām, lai jūs jebkurā brīdi būtu gatavs fotografēt. 

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV