Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Kā pareizi izvēlēties laulību gredzenu?

E-pasts Drukāt

Vai jūs ziniet kā pareizi izvēlēties laulības gredzenu?

Varbūt šie pāris padomi jums varētu palīdzēt izvēlēties savus laulību gredzenus?

Laulības gredzens ir simbols, talismans, kas apvieno sirdis diviem cilvēkiem, kuri ir nolēmuši dibināt ģimeni. Tas var būt oriģināls, elegants, un tas var būt vienkāršs un gluds. Kas nebūtu rotaslietu - tas ir reāls, maģisks ģimenes laimes talismans.

Kā pareizi izvēlēties šo talismanu? Šis ir nopietns un konstruktīvs jautājums.


Zeltam ir trīs tradicionālās krāsas: balta, dzeltena un sarkana.
Sarkana (ar vara piejaukumu) - tradicionālā Krievijas krāsa.
Dzeltenā (ar sudraba piejaukumu) - tradicionālā Eiropas krāsā.
Baltais zelts tika īpaši izveidots, lai izceltu briljantu skaistumu. Šobrīd baltā zelta gredzeniem ir liels pieprasījums. Pašlaik modē ir laulību gredzeni, kuri izgatavoti no diviem vai trijiem sakausējumiem.
Populāri ir arī gredzeni ar dārgakmeņiem - gan ar krāsainajiem, gan ar briljantiem..

Dārgakmeņi tiek vērtēti pēc savas tīrības un dzidruma.Tīrība tiek noteikta pēc putekļu daļiņu, mikroplaisu skaita un citiem trūkumiem.
Dzidrums ir krāsas raksturojums. Piemēram, dimanti ir balti, pelēki, dzeltenīgi, ar zilu nokrāsu.Ideāli caurspīdīgi, dzidri, balti dimanti ir liels retums.

Pērkot saderināšanās gredzenus, labāk ir apmeklēt zināmus juvelieru veikalus un tādus, kuri pieņem pasūtījumus juvelierizstrādājumu izgatavošanai. Ja jums iepatikās konkrēts gredzens taču nav pareizā izmēra, jūs varat pasūtīt tādu  pašu, atbilstošu savam izmēram.

Otrs variants laulību gredzenu iegādei ir apmeklēt kādu juvelieri, kurš izgatavos jums īpaši domātus gredzenu, kuri nebūs masveida produkcija.Visiem nopietniem juvelieriem mūsdienās ir savas mājaslapas internetā, kur jūs varat aplūkot viņu darbus un dabūt juveliera koordinātes.

Kad jūs pērkat laulību gredzenu, tas ir obligāti jāpiemēra, lai redzētu, kā tas izskatīsies uz jūsu rokas. Skatieties, lai tā platums, augstums un stils atbilstu jūsu rokas un pirkstu formai. Tāpēc jums nevajadzētu iegādāties tos  "virtuālajos" katalogos vai interneta veikalos

Ir tikai trīs lietas, kuras pēc kāzām būs ar jums kopā visu dzīvi!
Tās ir: laulību gredzeni, kāzu fotogrāfijas un jūsu atmiņas par jūsu neaizmirstamo kāzu dienu
Tāpēc nevajag  ekonomēt uz laulību gredzeniem.
Esiet laimīgi un ilgu jums kopdzīvi!

 
pačalo šeit
Twitter

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV