Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Labākie pasaules kāzu fotogrāfi - Joe Buissink

E-pasts Drukāt

Džo Buisinks ir viens no pasaules labākajiem kāzu fotogrāfiem un laikam arī ir visdārgākais kāzu fotogrāfs.Cilvēki maksā vairāk par 30 000$ par to lai Džo fotografētu viņu kāzas.

Džo Buisinks uzskata, ka fotogrāfa darbam ir jābūt labi apmaksātam."Es atceros kā manas karjeras sākumā par torti maksāja vairāk, nekā samaksāja man par fotografēšanu.Es nekad neesmu atbalstījis tādu attieksmi, jo zinu, ka radu to, ko cilvēki varēs aplūkot pēc divdesmit gadiem... Torti apēdīs, kleitu ieliks skapī vai kārbā, ziedi novītīs, tas viss nav mūžīgs" saka Džo Buisinks.

" Es savu bildēšanas stilu saucu vairākos pseidonīmos: terminators, nindzja, snaiperis.Dažreiz mans stils mēdz atbaidīt cilvēkus, taču tas dod vajadzīgo rezultātu" sacīja Džo vienā no savām intervijām."Es gribu, lai pēc divdesmit gadiem mani klienti atvērtu savus albumus un no jauna sajustu tos momentus, kuri bija kāzās, pārdzīvotu tās sajūtas un domātu to, ko viņi domāja tajā brīdī..."


Džo sāka savu fotogrāfa karjeru apmēram 13 gadus atpakaļ.Pirms tam džo bija skaņu ierakstu studijas prezidents, pēc tam viņš sāka mācīties par psihologu, taču tas viņam ātri apnika.Pēc tam Džo sāka fotografēt un uzskata, ka kāzu fotografēšana ir ne tikai aizraušanās, bet viņa aicinājums.

Džo Buisinks ir daudzu Holivudas zvaigžņu iecienītākais fotogrāfs.Viņa klientu vidū ir tādas slavenības, kā kristīna Aplgeita, Dženifera Lopesa, Džessika Simpsone, Brendans Freizers un citi.

 2003 gadā  International Leadership Award in Photography piešķira Džo savu balvu, par sasniegumiem fotogrāfijā.

daudz balvas ir piešķīrusi arī WPPI (Wedding & Portrait Photographers International).2007 gada februārī «American Photo» iekļāva Džo Buisinku TOP 10 pasaules kāzu fotogrāfu sarakstā.


 

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV