Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Labākie pasaules kāzu fotogrāfi - Yervant

E-pasts Drukāt

Irvants (Yervant Zanazanyan) sāka savu karjeru kā fotogrāfs jau agrā bērnībā. Kad viņam bija 11 gadi, Irvants uzvarēja pieaugušo fotokonkursā. Irvanta tēvs bija Etiopijas karaļa oficiālais fotogrāfs un no agras bērnības Irvants sāka apgūt fotomākslas noslēpumus. Viņš bieži palīdzēja tēvam laboratorijā, kā arī fotografēja pats. Irvants dzīvo Austrālijā.Melburnas centrā viņam kopā ar sievu Annu pieder liela kāzu fotostudija.
Irvants ir ieguvis titulu "labākais Austrālijas kāzu fotogrāfs" 2007, 2008 un 2009 gadā.Viņš ir AIPP,FAIPP,Hon.F.MPA lielmeistars.
Irvants skaitās viens no 5 labākajiem pasaules kāzu fotogrāfiem.
Viņš ir atradis savu īpašu kāzu fotografēšanas stilu. Visas viņa Fotogrāfijas ir no reālām kāzām, kuru laikā Irvants mēģina atrast kādu negaidītu rakursu, skatupunktu, dinamisku kompozīciju.Revolucionāra ir arī viņa ideja fotografēt kāzas ar 35mm kameru, bildēt kustībā, nevis veidot uzstādījumus studijā.
Irvants pirmais arī sāka izmantot kāzu albumu koncepciju, kuru mēs tagad pazīstam, kā "Kāzu grāmata".
Neviens drukātājs nemācēja izveidot tādu albumu, kā bija iecerējis Irvants un 1991 gadā, viņš pats, savā laboratorijā izdrukāja albuma lapas uz printera.
Kā saka pats Irvants:" manas fotogrāfijas nav par kāzu rituāliem, bet par mīlestību, cilvēkiem, kuri ir laimīgi un protams, ka galvenā varone ir Līgava. Kāzas ir sievietes dzīves zvaigžņu stunda un šajā stundā viņa ir īpaši skaista.Vecāki, viesi, draugi un pat līgavainis tikai noēno viņas skaistumu. Kāzu dienai ir jāpaliek cilvēku atmiņā, kā pasakai, bezgalīgas laimes sala, kad visas problēmas tiek pilnīgi aizmirstas un dzīve liekas brīnišķīga. Un visas savas dzīves laikā, cilvēki domās atgriezīsies pie šiem jaukajiem mirkļiem, kad skatīsies albumu.Fotogrāfija veic gandrīz neiespējamu uzdevumu - tā uzveic laiku."
 

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV