Fotogrāfs Aigars Jansons www.AJstudio.lv

Jaunums no Canon - Canon EOS-1D X profesionālā kamera

E-pasts Drukāt

Canon EOS 1 D X

Kompānija Canon iepazīstina fotopasauli ar savu jaunāko profesionālo digitālo SLR (DSLR) kameru Canon EOS-1D X. Canon EOS-1D X ir fantastiski tehniskie dati,ar kuriem var iepazīties specifikācijā.Tam ir nepārspējamus uzņemšanas ātrums - 14 kadri sekundē, fantastiska izšķirtspēja un attēla kvalitāte.

Canon EOS-1D X aizsāk jaunu EOS sistēmas laikmetu. Tam ir jauns 18  Megapikseļu  pilnkadra sensors, jauna 61 punkta automātiskās fokusēšanas (AF) sistēmu un jauns, jaudīgs Dual “DIGIC 5+” procesors.
EOS-1D X raksturo daudzpusīgi uzlaboti parametri un virkne jaunu tehnoloģiju. No jauna izstrādātais pilnkadra 18,1 MP CMOS sensors nodrošina izcilu pielāgojamību, lai fotogrāfi varētu uzņemt visdažādākās ainas un objektus ar augstu izšķirtspēju. ISO diapazons kamerai ir no 100 līdz 51200, un to var paplašināt līdz 204800 ISO.
Jaunā 61 punkta plašas zonas automātiskās fokusēšanas sistēma piedāvā vēl augstāku jutību, nodrošinot lielāku precizitāti un ātrumu. Ar 41 krusteniskā tipa punktu, tostarp pieciem duālajiem krusteniskā tipa punktiem, kameras AF sistēma piedāvā nepārspētu precizitāti visā kadrā. Jaunie AF pirmsiestatījumi ir īpaši izstrādāti, lai uzņemtu vispārējus sarežģītus objektus, nodrošinot īpaši augstu uzticamību ievērojami apgrūtinātos uzņemšanas apstākļos.
EOS-1D X ir arī no jauna izstrādāta RGB mērīšanas sistēma, kas nodrošina izcilu precizitātes līmeni. 100 000 pikseļu RGB mērīšanas sensors ir saistīts ar AF sistēmu un darbojas ar īpašu DIGIC 4 procesoru, atpazīstot sejas un krāsas, lai nodrošinātu atbilstošu ekspozīcijas līmeni un AF izsekošanu, uzņemot pat vissarežģītākās ainas.

EOS-1D X ir pirmā kamera ar Dual “DIGIC 5+” procesoru un darbojas ar nākamās paaudzes apstrādes tehnoloģiju. Procesoru sniegums ir līdz trīs reizēm ātrāks par standarta DIGIC 5. Katrs no tiem ir izstrādāts, lai pārvaldītu augstu attēlu datu līmeni, vienlaikus mazinot traucējumus. Apvienojumā ar sensora 16 kanālu lasījumiem duālie procesori nodrošina pilnas izšķirtspējas nepārtrauktu uzņemšanu līdz 12 kadriem sekundē ar 14 bitu A/D konversiju un pilnu kameras darbību – tā ir visātrākā no visām šobrīd pieejamajām DSLR kamerām. Īpaši liela ātruma režīms palielina uzņemšanas ātrumu līdz 14 kadriem sekundē. Savukārt jaunais aizslēga un spoguļa mehānisms palielina aizslēga ātrumu un samazina atspīdumu, nodrošinot nemainīgi kvalitatīvu sniegumu, arī fotografējot lielā ātrumā.

EOS-1D X ir ideāli piemērota profesionāļiem, kuri vēlas izmantot EOS sistēmas plašo objektīvu un piederumu klāstu, uzņemot fotoattēlus vai HD video filmas. Lietotāji var ierakstīt Full HD (1920x1080p) filmas, pateicoties pilnkadra sensoram ar pilnu klāstu manuālo iestatījumu, lai regulētu ekspozīciju, fokusu un kadru ātrumu . Savukārt skaņas līmeni var atainot un pielāgot arī LCD ekrānā, nodrošinot pilnīgu ikviena filmēšanas aspekta kontroli.
Dual “DIGIC 5+” procesoru jauda samazina arī muarē efektu. EOS Movie tagad piedāvā ilgākas ierakstīšanas iespējas, automātiski izveidojot jaunu failu, tiklīdz tiek pārsniegts 4 GB faila ierobežojums. Jauns starpkadru video kodekss saglabā arī augstāko iespējamo video kvalitāti, ierobežojot attēlu datu kompresiju, lai lietotājiem būtu pieejama pilnīga informācija, veicot attēlu pēcapstrādi.

Canon EOS-1D X piedāvā rūpīgi pārstrādātu klasiskā EOS-1 sērijas dizaina versiju ar lielākām un ērtākām pogām. Līdz ar to iestatījumus būs vieglāk kontrolēt pat ekstrēmos apstākļos, kad jāfotografē cimdos. Divas daudzfunkciju pogas un skārienjutīgs taustiņš, ko izmanto filmēšanas režīmā, ļauj vieglāk mainīt iestatījumus. Dažādas pielāgojamas pogas ir paredzētas, lai lietotāji varētu pielāgot kameru savām vajadzībām, iestatot īsceļus visbiežāk lietotajām funkcijām.

100% skatu meklētājs atvieglo ainas kadrēšanu, savukārt inteliģentā skatu meklētāja funkcija vajadzības gadījumā nekavējoties pievieno režģa atainošanu. Liels, 8,11 cm (3,2 collas) Clear View II LCD ekrāns nodrošina 1040 tūkst. punktu izšķirtspēju, un absorbējošā struktūra novērš gaismas atstarošanu vai atspīdumus, apskatot attēlus spilgtā gaismā. Rūdītā stikla pārklājums nodrošina izturību arī pret triecieniem un švīkām. Izvēlnes sistēmai ir visaptveroši pārstrādāta lietotāja saskarne, kas ietver palīdzības funkcijas, lai kameras darbība būtu ātrāka, skaidrāka un vienkāršāka. Turklāt jaunā speciālā AF cilne ļauj fotogrāfiem piekļūt AF iestatījumiem un pielāgot tos izplatītākajām uzņemšanas situācijām vai objektiem.

EOS-1D X ir ļoti izturīgs magnija sakausējuma korpuss, kas nodrošina aizsardzību pret laika apstākļiem un triecieniem ikdienas lietošanā. Jaunākā Canon EOS Integrated Cleaning sistēma izmanto no Canon objektīviem pārņemto tehnoloģiju ar viļņu vibrācijām, kas līdzīgas ultraskaņas motoru vibrācijām, lai vēl efektīvāk atvairītu no sensora putekļus un netīrumus.
Uzlabotais aizslēga mehānisms nodrošina arī lielāku izturību 400K aizslēga cikliem, lai fotogrāfi varētu paļauties uz kameru, uzņemot atkārtotus, sarežģītus kadrus. EOS-1D X ir arī aizsargblīvējums ap pogām un spraugām, tādēļ kamera ir ūdensnecaurlaidīga un putekļdroša, ja to izmanto kopā ar Canon ūdensizturīgo EF objektīvu klāstu.
Uzlabota savienojamība ļauj fotogrāfam ātri un droši nosūtīt attēlus iespiešanai vai uz studiju. Integrēts Gigabit Ethernet ports ir uzticams veids, kā pārsūtīt attēlus no notikumu vietas vai studijas, neizmantojot adapteri.

Kā daļa no godalgotās EOS sistēmas, EOS-1D X ir saderīga ar pazīstamākajiem objektīviem pasaulē, Speedlite EX zibspuldzēm un dažādiem piederumiem. Būdama ideāls jauninājums EOS-1D Mark IV un EOS-1Ds Mark III lietotājiem, tā ir saderīga ar dažādiem EOS piederumiem, ļaujot jauno izstrādājumu nemanāmi iekļaut EOS-1 sērijas komplektā.

Turklāt kopā ar EOS-1D X tiek izlaists WFT-E6 – jauns, kompakts WiFi raidītājs attēlu pārsūtīšanai. Atbalstot 802,11n WiFi standartu un piedāvājot Bluetooth atbalstu savienojumam ar ārējām GPS ierīcēm, WFT-E6 garantē drošu foto un video attēlu sūtīšanu uz FTP serveri vai iespēju atainot saturu datora ekrānā ar LNA savienojumu.

EOS-1D X būs saderīga arī ar jauno GPS uztvērēju – GP-E1. Sniedzot lietotājiem iespēju pievienot EXIF datiem informāciju par atrašanās vietu un ģeogrāfiski izsekot ceļojumu uzņēmumus, GP-E1 ir īpaši noderīgs brīvās dabas vai notikumu vietas fotogrāfiem, kuriem var būt nepieciešams reģistrēt precīzu atrašanās vietu.

Tehniskie dati:

Canon EOS-1D X – galvenās funkcijas
• 18,1 MP pilnkadra CMOS sensors
• Līdz 12 un 14 kadriem/s
• 100-51200 ISO, līdz H:204800
• 61 punkta AF sistēma
• 100 000 pikseļu RGB AE mērīšana ar DIGIC 4
• Full HD 1080p EOS filmas
• Dual “DIGIC 5+” procesori
• Clear View II 8,11 cm (3,2 collu) 1040 tūkst. punktu LCD
• Ethernet ports
• īpašs aizsargs pasargā to no apkārtējās vides mitruma un putekļiem.”

 

Kontakti


  • Tel: +371 26469420
  • Email: info.aijaphoto@gmail.com
  • Website: www.ajstudio.lv
Top.LV